Tϋrkçe - Turkish

Aviagen’e Hoşgeldiniz

Aviagen Broiler Breeders, 100’den fazla ülkedeki müşterilerine Arbor Acres®, Ross®, ve Indian River® ırkları adı altında günlük ana damızlık ve damızlık civciv tedarik etmektedir. Söz konusu ırklar, sektörün en iyi bildiği ve en çok itibar ettiği ırklar olup, her birinin kanıtlanmış başarılı bir geçmişi ve dünya çapında son derece büyük ve sadık bir müşteri kitlesi bulunmaktadır.

Aviagen ayrıca müşterilere ürün seçiminde esneklik sağlamak ve spesifik piyasa gereksinimlerini karşılamak için özel ırklar sunmaktadır. Horozların seçimine bağlı olarak farklı renk alternatifleri ile Rowan Range® özel ırkı, niş veya gelişmekte olan pazarların ihtiyaçlarını karşılarken, yavaş büyüyen, free-range ve organik sektörlerin ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir. Specialty Male®, yüksek göğüs eti verimliliği, yüksek sıcaklıkların hakim olduğu ortamlara uyum sağlama veya  FCR ve çıkım radımanı gibi canlı üretim nitelikleri dahil olmak üzere, broyler damızlıkta belirli performans özelliklerini arayan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen horoz portföyüdür.

Aviagen'in başarılı ve köklü genetik seçim programı hayvanlara mevcut en yüksek kalitede bakım ve sunarken, sağlamlık ve genel sağlık alanında istikrarlı bir şekilde iyileştirmeleri sürekli olarak teşvik etmektedir.

Ross markası bölgenizde hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için Aviagen web sitesine erişin.


Aviagen product brands logos


Bilgi Merkezi

Bu kütüphane, müşterilerimizin bir takım sürü sevk-idare programlarının kullanılması sayesinde yüksek performanslı tavukların üretilmesi ile operasyonlarını karlılıkla yönetebilmelerine yardımcı olmaya yönelik materyaller içermektedir.

Bilgi Merkezi’nde arama yapmak için sağ tarafta bulunan modülü kullanabilirsiniz. Arama sonuçlarını daraltmak için modülde yer alan açılan menüleri kullanın.

Tüm dokümanların İngilizce’si mevcut olmakla beraber diğer dillerde çevirileri bulunmayabilir.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bölgesel ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Aviagen Anadolu
T: +90 312 448 21 00
A: Ankara, Turkey
E: info@rossanadolu.com
M: mediainquiries@aviagen.com

Bilgi Merkezi Arama

Teknik Dokümanlar